בניה קלה | בנייה קלה וחדשנית

בנייה קלה יחידת דיור

מעוניינים להתחיל בניית יחידת דיור בחצר? רעיון טוב! אצלנו ברדקור מתמחים בבנייה קלה ליחידות דיור, מחסנים, תוספות בנייה ועוד. רדקור בעלת ניסיון של מעל לעשור בתחום הבניה קלה. אצלנו, תוכלו לבנות את היחידה שתמיד חלמתם עליה בראש שקט. בלי כאבי ראש ועם מקסימום יעילות ומקצועיות.

מה זה בנייה קלה?

בנייה קלה היא בעצם בנייה מהירה. ישנה טעות נפוצה שבנייה קלה לא מחזיקה. אז היא לא באמת "קלה", היא דווקא מאוד עמידה! הבנייה הקלה מורכבת מלוחות פנלים שנבנים במפעל ומגיעים בהזמנה אישית עד אלינו, למקום הבניה. אחרי שלוחות הפנלים מגיעים אנו מרכיבים אותם, בדומה ללגו. ומתחילים את הליך בניית יחידת הדיור.

בנייה קלה יחידת דיור
בנייה קלה יחידת דיור

ממה עשויים לוחות הפנלים?

לוחות הפנלים מורכבים בצורת סנדוויץ' עם חומרים מבודדים בפנים. משני הצדדים בחוץ הם עשויים מתכת ומבפנים ישנו קלקר מבודד ופוליאוריטן. מה שהופך את הלוחות למבודדים בצורה מיטבית כנגד חום וקור. במידת הצורך אנו מוספים גם תוסף לפנל שאיש אקוסטיקה ימליץ לנו כדי שיבודד בצורה מלאה.

בניית יחידת דיור בחצר

עקב עליית מחירי הדיור והשכירות המון אנשים מעוניינים לממש את פוטנציאל השטח הפנוי שלהם בחצר הבית. אחד מהפתרונות למימוש הפוטנציאל הוא בניית יחידת דיור בחצר כדי להשכיר את היחידה לזוגות צעירים או סטודנטים. ההשכרה יכולה להוות הכנסה פאסיבית עכשיו ובעתיד. בניית יחידת דיור הינה פתרון מצוין למימוש השטח שלכם.

כיום בניית היחידה לא צריכה להוות מטרד של לכלוך ובלאגן, אלא יכול להיעשות באופן אסתטי, מהיר ונקי בעזרת הטכנולוגיה של בנייה קלה. תוך מספר חודשים קטן תוכלו להתחיל ולסיים את בניית יחידת דיור בחצר.

בניית יחידת דיור על הגג

אם יש לכם גג פנוי ניתן לנצל גם אותו להרחבת הבית ולבניית יחידת הדיור. כמובן שצריך לבדוק לפני הבנייה אם ניתן לבנות על הגג מבחינת תשתיות, ביוב וחשמל. בנייה על הגג מאוד נפוצה בין אם אתם מעוניינים להשכיר את היחידה ובין אם אתם מעוניינים לבנות אותה כדי לתת לאחד מהילדים שלכם פינה משלו.

למה לבנות יחידת דיור בנייה קלה? מה היתרונות?

ישנם כמה יתרונות ליחידת דיור בנייה קלה על פני בנייה רגילה. היתרון הראשון הוא שעלות הבניה הקלה הוא חצי מהמחיר לעומת עלות של בניה רגילה. עקב המחיר הנמוך ישנה טעות נפוצה שגם האיכות נמוכה, אז באנו להפריך טעות זו. המחיר נמוך מכיוון שאנו לא משתמשים בחומרים יקרים כמו לבנים וטיט וגם זמן הבניה שלנו הוא חצי מהזמן מאשר הבניה הרגילה לא בגלל שאנו מתפשרים על איכות אלא בגלל שאנו מייעלים את ההליך.

הסיבה השניה, כמו שהזכרנו קודם זמן הבניה שלנו משמעותית קצר יותר מאשר בניה רגילה, לשם המחשה, בניית יחידה או בית של מאה מטרים ייקח כשלושה וחצי חודשים לעומת כשבעה חודשים עד שנה של בנייה רגילה.

והיתרון השלישי הינו שעדיין אפשר לגור בבית בזמן בניית היחידה, עקב התפתחות טכנולגית הבנייה כיום יותר אסטית ונוחה מכיוון שאיננו משתמשים בחומרי טיט, לבנים ויציקות בטון אלא הפנלים מגיעים אלינו במרוכז ואנו מרכיבים אותם.

ישנו עוד יתרון של בניה קלה על פני בניה רגילה והוא בידוד הפנלים מפני חום וקור. הבידוד של הפנלים הרבה יותר מוצלח ומקצועי מאשר של בנייה רגילה.

 

בנייה קלה יחידת דיור
בנייה קלה יחידת דיור

האם ניתן להתחיל בניית יחידת דיור בחורף ובגשם?

בוודאי! בנייה קלה ניתן לבנות בחורף ובגשם. אחד היתרונות המרכזיים של בנייה בעזרת טכנולוגיית הבניה הקלה היא שניתן לעבוד גם בגשמים. הפועלים יכולים להתגונן יותר במהירות ויעילות מפני הגשם בעזרת הבניה הקלה. עוד נדבך שנחסך הוא שבבנייה רגילה יכולה להיווצר רטיבות עקב בנייה בגשם אבל לא בבניה הקלה. בעזרת לוחות הפנלים שמגיעים מוכנים מהמפעל הרטיבות שיכלה להיווצר נמנעת ביעילות מיטבית.

האם הבנייה הקלה תשרוד את נזקי מזג האוויר כמו בנייה רגילה?

כמובן! הבנייה הקלה מחזיקה בגשם וגם בשלג. המהנדס בונה תוכניות אשר מתאימות לעיר שבה אנחנו בונים. התוכניות שנבנה על פיהם בירושלים אינם תוכניות אשר יתאימו בהכרח לאקלים של באר שבע. תוכלו להיות רגועים את היחידה שאנו נבנה לכם תחזיק בכל פגעי מזג האוויר שיהיו.

בנייה קלה יחידת דיור מחיר:

אז כמה עולה בניית יחידת דיור? המחיר של בניית יחידת דיור בחצר נע בהתאם לצרכי הלקוח ולגודל היחידה. יחידה בת מאה מטרים תעלה יותר מאשר בניית יחידה בת חמישים מטרים. לשיקולים נוספים עוד פרמטרים כמו איכות הדלת שהלקוח ירצה ורמת הגימור. כל לקוח רוצה יחידה אחרת ואנו נבנה לכם את היחידה באופן המתאים לכם ביותר, ובעיצוב אישי לבחירתכם.

כדי להתאים הצעת מחיר בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, תוכלו להשאיר את הפרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם!

למה לבנות דווקא עם רדקור?

תמיד חלמתם לבנות את היחידת דיור בחצר. סוף סוף התפנתם לזה ואתם רוצים להגשים את החלום. עכשיו אתם מחפשים את חברת הבניה שתגשים לכם את החלום. בשוק ישנם המון חברות לבנייה קלה, אז למה שתבחרו דווקא בנו, ברדקור?

שלושת הכללים שמנחים אותנו במשך השנים הם אמינות, מקצועיות, ורמת גימור גבוהה.

אז מה זה אומר?

אמינות: אנחנו נשקף ללקוחותינו את זמן העבודה הצפוי לנו, ואת המלצותינו לגבי אותו פרויקט. הדבר החשוב לנו היותר הוא לראות את טובת הלקוח. אנחנו לעולם לא נגיד ללקוח שכדאי להוסיף או להוריד דבר בבנייה אם זה לא לטובתו.

מקצועיות: אנו עובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בשוק, והמקצועיים ביותר בשוק. אנו לא מתפשרים על אף אדם בצוות שלנו. אנו חברה של אנשים לפני הכל.

רמת גימור גבוהה: הדבר החשוב ביותר. בסיום הפרויקט אנחנו משאירים את הכל מושלם, ואם קרה אחרי כמה זמן שיש משהו שצריך תיקון אז אנחנו נבוא לתקן. אצלנו הלקוחות נהפכים למשפחה אחרי שאנחנו מתחברים ביחד.

ובשתי מילים למה לבחור דווקא ברדקור?

ההמלצות יעידו.

לקבלת הצעת מחיר והגשמת החלום השאירו פרטים באתר, ונחזור אליכם הקדם!

 

מעדיפים שנחזור אליכם? השאירו פרטים ונצלצל בקרוב!